HURTOWNIA WYROBÓW MEDYCZNYCH,SUPLEMENTÓW DIETY, KOSMETYKÓW

Producenci

    Dystrybutor marki BLACK FRONT

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zeskanuj i dzwoń

Kurs pierwszej pomocy

Im szybciej zostanie udzielona pierwsza pomoc poszkodowanemu, tym większa szansa na jego przeżycie oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia trwałych i nieodwracalnych zmian w jego organizmie. Nigdy nie należy czekać na reakcję innych osób. W chwili zagrożenia życia liczy się każda sekunda, szczególnie te w pierwszych 4 minutach. Oferujemy kurs udzielania pierwszej pomocy, podczas którego nie tylko przekazujemy wiedzę na temat prawidłowo przeprowadzonej pierwszej pomocy, ale też podkreślamy, jak ważna jest nasza rola w ratowaniu ludzkiego życia.

Naszym celem jest przeszkolenie możliwie jak największej grupy osób. Uświadamiamy, iż pierwsza pomoc to zespół prostych czynności, które wykonujemy często z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Kurs pierwszej pomocy podzielony jest na bloki, aby wiedza przekazywana była w sposób usystematyzowany.

Kurs udzielania pierwszej pomocy – bezcenna wiedza i umiejętności

Kurs udzielania pierwszej pomocy skierowany jest do grup 15- i 25-osobowych. Przeprowadzamy go w firmach, a dzięki posiadaniu dużej ilości sprzętu możemy jednocześnie szkolić kilka grup. Podczas kursu korzystamy z fantomów, defibrylatora, manekina z podłączeniem do komputera oraz z możliwością ćwiczenia użycia AED, kamizelki Act Fast, a także sprzętu multimedialnego. Kurs pierwszej pomocy rozpoczyna się przekazaniem wiadomości wstępnych oraz przeprowadzeniem ćwiczeń z oceny stanu poszkodowanego. Uczestnikom przekazujemy informacje dotyczące zasad postępowania w przypadku ran oraz ich opatrywania, poruszamy ważny temat resuscytacji krążeniowo – oddechowej z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Ponadto uczymy, jak zachować się w sytuacjach nagłego zagrożenia życia.

Kurs pierwszej pomocy trwa 8 godzin. Zapraszamy do kontaktu! Udzielimy wszelkich szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, a po jego akceptacji ustalimy dogodny termin przeprowadzenia kursu.

Potrzebujesz konkretną liczbę uczestników? Potrzebujesz wycenę, ofertę?

Zgłoszenia dla firm i zapytania ofertowe:

@ przetargi@ratownictwolife24.pl

Tel: 505-830-186

pierwsza pomoc kraków, kurs pierwszej pomocy kraków, szkolenie pierwszej pomocy kraków

SZKOLENIA PIERWSZEJ POMOCY

28.09.2019 Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych 28.09.2019 Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych
Cena: 99,00 zł (netto: 99,00 zł )
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych
Cena: 99,00 zł (netto: 99,00 zł )
bez kosztów dostawy
Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla pracowników (25 uczestników) Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla pracowników (25 uczestników)
Cena: 1 800,00 zł (netto: 1 800,00 zł )
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wybrane Dla Ciebie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl