PRODUCENCI
MENU

    Dystrybutor marki BLACK FRONT

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Latarki ATEX Firmy Peli™ to przede wszystkim niezawodne i funkcjonalne latarki LED dla starżaków i profesjonalistów pracujących w strefach zagrożonych. Nasze produkty świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju sektorach: przemysł, wojsko, służby mundurowe, nurkowanie, czy turystyka. Wszędzie tam są latarki ATEX, zarówn LED jak i ksenonowe.

Latarki PELI™ wyróżniają się cechami, które pozwalają na użycie ich w przeróżnych sytuacjach i osiągnięcia konkretnego celu. Wpływ na to mają doskonałe materiały, z których zostały wykonane nasze produkty. Przede wszystkim są to: poliwęglan, polipropylen i ABS. Poszczególne komponenty dobrane są w taki sposób, aby zapewniały latarkom ledowym największą odporność na uderzenia, wstrząsy, czy działanie chemikaliów, a także na różnorodne warunki pracy.

Ważne jest również dla nas osiągnięcie jak najwyższego poziomu jasności latarek. Dzięki pracy nad urządzeniami tego typu firma PELI™ osiągnęła naprawdę doskonałe rezultaty i stworzyła nowoczesne źródła światła, umożliwiające uzyskać mocne snopy światła o właściwościach dopasowanych do potrzeb i warunków pracy. Mogą działać zarówno we mgle, jak i przy opadach deszczu, czy dużym zapyleniu. Dlatego też nasze produkty tak często używane są przez służby policyjne, czy strażaków.

 

    Szczelne zabezpieczenie (zawór) przed wodorem wydzielającym się z baterii
    Profesjonalny i skuteczny system wchłaniana wodoru wewnątrz latarki
    Certyfikat ATEX latarek strażackich (strefa 0, strefa 1 i strefa 2)

Warunki gwarancji:

    Latarki i pozostałe produkty firmy PELI™ objęte są dożywotnią gwarancją
    Dotyczy ona każdego rodzaju uszkodzeń mechanicznych
    Gwarancją nie są objęte moduły świetlne, baterie i akumulatory

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl