PRODUCENCI

    Dystrybutor marki BLACK FRONT

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Poziom zanieczyszczenia powietrza ma wpływ na zdrowie naszego organizmu oraz nasze ogólne samopoczucie. Wydaje się, że na skutki zanieczyszczeń w powietrzu narażeni jesteśmy tylko w środowisku zewnętrznym. Okazuje się, że pod tym względem nie możemy czuć się bezpiecznie w domu i w pracy. Również w placówkach medycznych wymagane jest zwrócenie szczególnej uwagi na jakość powietrza. Aby powietrze, którym oddychamy, było czyste, w pomieszczeniach używany oczyszczacz powietrza. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia o takich przeznaczeniu, będące profesjonalnymi sprzętami medycznymi, zapewniającymi maksymalną skuteczność w usuwaniu nawet najmniejszych cząsteczek.

Oczyszczacze ORO-AIR

Każdy oczyszczacz ORO-AIR dostępny w naszym sklepie posiada wielopoziomową filtrację. Cechują się bardzo dużą skutecznością w wychwytywaniu cząsteczek o wielkości 0,1 mikrometra, co stanowi 1/800 grubości ludzkiego włosa. Zastosowano w nich 4 filtry – wstępny, HEPA, węglowy i NANO katalizator. Oczyszczacze ORO-AIR w swojej pracy wykorzystują ponadto technologię jonizacji. Urządzenie uwalnia elektrony, które następnie łączą się z cząsteczkami i w ten sposób powstają aniony. Mają one zdolność przywierania do kurzu, wszelkiego rodzaju alergenów, a nawet dymu papierosowego. Jonizacja skutkuje pozbyciem się nieprzyjemnych zapachów, ale też eliminacją grzybów, bakterii, pleśni i wirusów.

Do automatycznego dostosowania trybu pracy do panujących w pomieszczeniu warunków oczyszczacz powietrza wykorzystuje miernik jakości powietrza. Urządzenia oferują szeroki zakres możliwości dostosowania pracy do indywidualnych potrzeb. Możemy wybrać tryb nocny, co spowoduje, iż będą one działały ciszej, a wyświetlacz będzie wygaszony. Tryb VOC umożliwia pozbycie się zanieczyszczeń związkami organicznymi. Wybierając oczyszczacz powietrza, zwróć też uwagę na powierzchnię pomieszczenia, którą jest w stanie skutecznie oczyścić. W naszej ofercie dostępne są urządzenia o różnym zakresie pracy, przeznaczone zarówno do mniejszych, jak też większych pomieszczeń. Posiadamy również nawilżacze powietrza.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl